Vakgarage Los Rijsoord

Polestar 2

63kWh | Orig. NL | Extra bandenset | Luxe-Stoelen | Carplay | Panorama | Camera | Adaptive Cruise & Climate Control |

2021

|

Elektrisch

|

100067

€ 27.500 Prijs is incl. BTW en BPM

Hoe wil je je auto aanschaffen ?

Specificaties
Transmissie

Automaat

Bouwjaar

2021

Tellerstand

100067 km Vakgarage

Brandstof

Elektrisch

Energielabel

-

Carrosserie

Hatchback

Aantal zitplaatsen

5

Aantal deuren

5

Financier deze Polestar 2

Berekenen je maandbedrag en doe een vrijblijvende aanvraag.

Opties en accessoires

Airco

Bluetooth carkit

Climate control

Cruise control

Instelbaar onderstel

ISO-fix

Omschrijving

De getoonde prijs is inclusief APK en tenaamstelling, exclusief aanvullende garantie.
Voor € 795,- extra (m.u.v. ViaBOVAG.nl) heeft u het aanvullende BOVAG-pakket *, bestaande uit:
- 12 maanden BOVAG-garantie
- Nieuwe APK
- Grote onderhoudsbeurt; slijtage-onderdelen worden indien nodig vervangen
- 12 maanden Vakgarage Pechhulp; vanuit huis, Nederland en Europa
- Motorclean
- 10% korting op volgend regulier onderhoud
- Gratis vervangend vervoer in de garantieperiode
(* op ViaBOVAG.nl is dit inclusief)
*De Occasion-advertenties zijn met de grootste zorg opgesteld. Toch kan het onverhoopt voorkomen dat een advertentie niet volledig is of een fout bevat. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden. Derhalve kunnen we niet aansprakelijk gesteld worden voor mogelijke foutieve informatie


Topprestaties zonder emissies: de POLESTAR 2 is een elektrische auto zonder compromissen. De prestaties van de elektromotor kunnen de vergelijking met een brandstofmotor moeiteloos aan. Het gevoel van luxe is inbegrepen dankzij het lederen interieur. Rijcomfort wordt naar een hoger niveau getild in deze auto, met inbegrip van stoelverwarming, een verwarmbare achterbank en een verwarmbaar stuur. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Onderweg heeft u extra veel te zien dankzij het glazen panoramadak. Tot de uitrusting behoren ook 19 inch lichtmetalen velgen, led-koplampen, instelbaar onderstel, donker getint glas achter, LED-achterlichten en bumpers en spiegels in carrosseriekleur.

Wat een gemak, die parkeerhulp met achteruitrijcamera. Alles in beeld zonder capriolen. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Het Harman/Kardon audiosysteem is afgestemd op het interieur van de auto. De geluidskwaliteit is onovertroffen. Met climate control hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. De ene neerslag is de andere niet. Dankzij de regensensor krijgt u automatisch precies zoveel wisbewegingen die het zicht nodig heeft. Ook Harman Kardon-audiosysteem, navigatiesysteem, automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels, isofix-aansluiting en usb-aansluiting horen tot de voorzieningen op deze auto.

Tijdens de rit wordt u als bestuurder ondersteund door verschillende systemen die de weg en uw omgeving in de gaten houden.

Wilt u een proefrit maken met deze elektrische auto? Maak dan nu een afspraak.

Waar staat deze auto

Vakgarage Los Rijsoord

Rijksstraatweg 36

2988 BJ Ridderkerk

Route plannen

Wij krijgen een 9.3 van onze klanten